Informacije in ponudbe

 

Trženje in razvoj storitev

  

Robert Ostrelič
Vodja enote


GSM: +386 31 357 021
robert.ostrelic@petrol.si
 

 

Izvedba, projektiranje in razvoj

 

Inženiring

 

 

Tomaž Benedik
Vodja enote

Telefon: +386 4 575 30 04
GSM: +386 41 818 047
tomaz.benedik@petrol.si
Uroš Drobnak
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 05
GSM: +386 51 660 069
uros.drobnak@petrol.si
   
   
   
Robert Višček
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 31 722 015
robert.viscek@petrol.si
Matjaž Horvat
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 05
GSM: +386 31 721 612
matjaz.horvat@petrol.si
   
   
   
Blaž Bedenčič
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 41 424 309
blaz.bedencic@petrol.si
Blaž Koren
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 05
GSM: +386 51 371 665
blaz.koren@petrol.si
   
   
   
Robert Kotar
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 08
GSM: +386 51 371 654
robert.kotar@petrol.si
Leopold Lebar
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 16
GSM: +386 41 818 046
polde.lebar@petrol.si
   
   
   
Blaž Repe
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 51 316 276
blaz.repe@petrol.si
Matej Sila
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 41 635 394
matej.sila@petrol.si
   
   
   
Miha Kozelj
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 51 340 743
miha.kozelj@petrol.si
 Igor Jan
Projektni vodja


Telefon: +386 4 575 30 15
igor.jan@petrol.si
   
   
   
Uroš Hrnčič
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 08
GSM: +386 51 660 068
uros.hrncic@petrol.si
Primož Kučan
Projektni vodja

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 31 717 756
primoz.kucan@petrol.si
 

Tehnika in razvoj proizvodov

 

 

Primož Kunšič
Vodja enote

Telefon: +386 4 575 30 04
GSM: +386 41 653 592
primoz.kunsic@petrol.si
Marjan Brelih
Razvojni inženir

Telefon: +386 4 575 30 10
GSM: +386 51 326 689
marjan.brelih@petrol.si
   
   
   
Boštjan Pavlič
Razvojni inženir

Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 51 644 278
bostjan.pavlic@petrol.si
 Samo Haklin
  Razvojni inženir


Telefon: +386 4 575 30 10
samo.haklin@petrol.si
   
   
   
Darko Gros
Razvojni inženir

Telefon: +386 4 575 30 06
GSM: +386 51 316 279
darko.gros@petrol.si
Rok Čokl
Razvojni inženir
 
Telefon: +386 4 575 30 15
GSM: +386 41 376 530
rok.cokl@petrol.si
   
   
   
Matej Novosel
Razvojni inženir

Telefon: +386 4 575 30 06
GSM: +386 31 717 658
matej.novosel@petrol.si
 

 

Nova evropska direktiva zahteva, da od vas pridobimo soglasje za namestitev piškotkov na vaš računalnik. Naša spletna stran uporablja piškotke nujne za delovanje strani in s katerimi si pomagamo pri izboljševanje vaše uporabniške izkušnje.
Ne strinjam se